Leerlingen BuSO ontvangen prijs voor integratie via eTwinningproject.

BuSO ontvangt prijs voor integratie

In oktober ontving een delegatie leerkrachten en leerlingen van het buitengewoon secundair onderwijs (BuSO) in Brussel de prijs voor integratie naar aanleiding van het eTwinningproject Let’s celebrate: Roots and Wings! 

eTwinning? Dat is een project waarbij twee scholen uit verschillende Europese landen via ICT samen activiteiten uitvoeren. Via een digitaal platform werkten onze leerlingen samen met hun collegastudenten uit het Verenigd Koninkrijk rondom cultureel erfgoed.

Ze hadden hierbij extra aandacht voor de toegankelijkheid van dat cultureel erfgoed voor personen met een beperking. Conclusie: helaas is er nog wat werk aan de winkel. Als kers op de taart gingen onze leerlingen op bezoek bij hun collega’s via het buurklassenproject. Twee vliegen in één klap. Proficiat aan alle leerlingen en leerkrachten voor het mooie resultaat.

Deel dit bericht